Vino în echipa noastră

Te gândești să începi o carieră în retail sau pur și simplu să faci o schimbare? Consideri că e firesc să pui clientul pe primul loc și vrei să lucrezi într-o echipă din domeniul distribuției? Verifică locurile de muncă disponibile de pe această pagină și trimite CV-ul tău cu ajutorul formularului de mai jos sau trimite un email cu CV-ul tău la adresa office@coffeexpert.ro.

LOCURI DE MUNCĂ DISPONIBILE

Reprezentant vânzări, zona Timiș, Arad, Caraș Severin
Descrierea postului:
– Administrează și dezvoltă portofoliului de clienți alocat;
– Prospectează piață în vederea contractării de noi clienți;
– Realizează obiectivelor stabilite de companie;
– Raportează conform procedurilor interne;
– Mercantizează produsele companiei;
– Monitorizează: prețurile practicate pe piață la produsele similare, produsele noi apărute pe piață, expunerea corespunzătoare a produselor din portofoliu în locațiile KA.

Cerințe:
– Experiență în vânzări (minim 2 ani) – constituie un avantaj;
– Abilități de comunicare și negociere;
– Minim studii medii;
– Disponibilitate deplasări;
– Persoană cu inițiativa, capabilă să lucreze independent și în echipa;
– Capacitate de organizare și respectare termene stricte de raportare, atenție la detalii;
– Carnet conducere categoria B cu experiență (cazier auto).

Oferta (bonusuri, beneficii):
– inițiere în domeniul vending;
– cursuri de basic sales;
– mașină și telefon de serviciu;
– salariu fix primele 6 luni (perioada de inițiere)
– bonus de performanță după perioada de acomodare.
Operator aparate cafea, Timișoara
– angajament, integritate, adaptabilitate și flexibilitate;
– deschidere către inițiativă;
– capacitate de organizare a activităților zilnice;
– studii medii finalizate;
– permis de conducere categoria B (cazier auto);
– domiciliul stabil în Timișoara sau împrejurimi;
– recomandare de la vechiul loc de muncă.

Cerințe:
– colectarea și predarea banilor din aparate;
– igienizarea și alimentarea automatelor de băuturi și intervenții tehnice minore;
– gestionarea stocurilor de marfă din automate;
– completarea fișelor lunare de consum.

– sprijin pentru acumularea cât mai multor cunoștințe în domeniul de vending;
– program de lucru: luni – vineri;
– salariu fix + bonusuri de performanță.

Vă rugăm să ne trimiteți CV-ul dumneavoastră, prin completarea următorului formular.

te așteptăm în echipa noastră!